Vajinismus Tedavisi Muğla

Vajinismus istemsiz olarak vajina dışındaki kasların üçte birinin kasılması sonucu gelişen bir rahatsızlık durumudur. Karın alt bölgesinde üreme organlarımızı çevreleyen pelvik kas tabakası istemli çalışan yapıya sahiptir.

İdrarımız geldiği zaman bunu tutmak istediğimizde bu kaslarımızı kontrol altına alırız. Vajinismus hastalığında bilinç altına yerleşmiş yanlış düşünce ve mit denilen aklımızı kurcalayan inanışlar yüzünden bu kaslar şartlı refleks olarak isteğiniz dışında kasılır . Bu kasılma sonrası penis veya parmak vajina içinden içeriye girişinde sorun olur bazen imkansız olur. Vajinismus istemsiz olarak vajina dışındaki kasların üçte birinin kasılması sonucu gelişen bir rahatsızlık durumudur. Karın alt bölgesinde üreme organlarımızı çevreleyen pelvik kas tabakası istemli çalışan yapıya sahiptir. İdrarımız geldiği zaman bunu tutmak istediğimizde bu kaslarımızı kontrol altına alırız. Vajinismus hastalığında bilinç altına yerleşmiş yanlış düşünce ve mit denilen aklımızı kurcalayan inanışlar yüzünden bu kaslar şartlı refleks olarak isteğiniz dışında kasılır . Bu kasılma sonrası penis veya parmak vajina içinden içeriye girişinde sorun olur bazen imkansız olur.

Birbirini severek evlenmiş bakireliğini ilk geceye saklayan genç çift vajinismus karşısında ne yapacaklarını bilemezler. Vajinismus hastalığının ne demek olduğunu ilk defa öğreneceklerdir. Tedavi için hemen araştırmaya başlarlar. Vajinismus hastalığını tetikleyen veya nedeni olabilecek bir sürü sebep sayılabilir.

Geçmişte yaşanmış cinsel taciz öyküsü, okulda mahalle de, aile içinde sıkıştırma öyküsü, sevmediği biri ile aile baskısı ile zorla evlendirilme, kendisinden büyük biri ile evlenme öyküsü, ilk gece korkusu, arkadaşlarının cinsellikle ilgili yanlış bilgilendirmeleri, yetersiz cinsel deneyim bu nedenlerden sadece birkaçıdır.

Vajinismus tedavisi ve çözümü için çaresiz değilsiniz. Özel ilgi alanım vajinismus tedavisi ile 10 yıldır ilgilenmekteyim. Çok sayıda vajinismus hastası görüp tedavi ettiğim için vajinismus rahatsızlığınız hangi aşamada olursa olsun kesin olarak % 100 tedavi olacaksınız. Size vereceğimiz cinsel terapi tedavi modelini uygulamanız ve benimle eşinizle birlikte ekip ruhu oluşturmanız yeterlidir.

Jinekolog ve cinsel terapist olarak beni tercih etmenizde en büyük avantajınız hem vajinismus rahatsızlığınız tedavi edilecek hem de size vereceğim gebelik öncesi danışmanlık hizmeti olacaktır.

Vajinismus hastalarında yapacağım değerlendirme görüşmesi sonrası size seçeceğim tedavi programını uygulamaya hemen başlayacaksınız. Her türlü sorun ve sıkıntınızda 7 gün 24 saat bana ulaşabileceksiniz.

Vajinismus başarı hikayeleri ve öykülerinde tedavi olan hastalarımızın yazdığı gibi vajinismus olduğunuza inanıyor ve tanınız kondu ise hiç zaman kaybetmeyin ertelemeyin boşuna üzülüp göz yaşı dökmeyiniz. En kısa zamanda vajinismus tedavi merkezimiz ile irtibata geçiniz.

Vajinismus tedavi danışma hattı ve randevu talepleriniz için, fiyatı ve ücreti 2014 ne kadar olmaktadır? Bizzat cinsel terapist ve jinekolog Dr.Mustafa Torgaç 0 532 687 09 39 arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Antalya merkezde bulunan vajinismus tedavi merkezimizde sizlere her türlü konuda yardım sağlamaktayız.

Çaresiz kalmayın bilimsel yöntemlerle tedavi için vajinismus konusunda tecrübeli uzmanımıza danışınız. Kesin ve kalıcı olarak sıkıntınızdan hayat boyu kurtulunuz.