Vajinismus Tedavisi Karaman

Vajinismus rahatsızlığı tanısı kondu veya belirtilerinden süpheleniyorsanız sakın hiç vakit kaybetmeyiniz. Yapmanız gereken tek şey vajinismus tedavisinde uzman bir kişiden profesyonel yardım almalısınız. Vajinismus kesi tedavisi olan bir rahatsızlıktır.

Tedavi olmaya karar verdiğinizde zaten vajinismus hastalığınız ile mücadele etmeye başlamış olacaksınız.

Pek çok çift kendi başlarına bir çözüm yolu bulmaya çalışırlar ama bunu başaramazlar. Moralleri bozulacak daha çok sıkıntı yaşamaya başlayacaklardır. Sizden başka her 10 evli çiftten birinin başına geldiğini sakın unutmayınız. Diğer çiftlerin çoğu vajinismus değil ama cinsellik ile ilgili sorunlarla boğuşmaya başlamışlardır.

Eğer ;

* ilişki öncesi veya denemelerde ayaklarınızı kapatıyorsanız

* Eşinizi itip yataktan kalkmaya çalışıyorsanız

* Panik atak benzeri rahatsızlıklar yaşıyorsanız

* Cinsellik sizin için uzak bir kavram ve sürekli bahaneler ile ilişkiden kaçmay çalışıyorsanız

* Jinekolojik muayene olamıyorsanız

* Vajinal fitil ,tampon ve benzeri nesneleri kullanmak istemiyorsanız

Bunun gibi daha pek çok belrti veya bulgu size vajinismus olduğunuzu düşündürecektir.

Vajinismus tedavi merkezimize başvuran çiftlere uygun cinsel terapi tedavi modeli geliştirerek kesin çözüme kavuşturmaktayız. Vajinismus % 100 başarı ile tedavi edilmektedir.

Karaman ili ve ilçelerinde yaşayan vajinismus hastalarımıza vajinismus tedavisinde gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için vajinismus danışma hattımızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 0 532 687 09 39 Jinekolog ve cinsel terapist Dr. Mustafa Torgaç sizlere yardımcı olacaktır.