Vajinismus Tedavi Merkezi

Antalya merkezde bulunan vajinismus tedavi merkezinde özel jinekolog ve cinsel terapist olarak çalışmaktayım. Vajinismus hastalığı merkezimizde %100 tedavi edilmektedir. Vajinismus rahatsızlığınızdan artık kurtulacaksınız. Beyninizi kemiren vajinismus illeti sizin kabusunuz olmaktan çıkacaktır.

Antalya merkezde bulunan vajinismus tedavi merkezinde özel jinekolog ve cinsel terapist olarak çalışmaktayım. Vajinismus hastalığı merkezimizde %100 tedavi edilmektedir. Vajinismus rahatsızlığınızdan artık kurtulacaksınız. Beyninizi kemiren vajinismus illeti sizin kabusunuz olmaktan çıkacaktır.

Vajinismus rahatsızlığı özel bir durumdur. Bu hastalarımız özel ilgi ve alaka beklemektedir. Kendilerine ve sorunlarına daha fazla zaman ayrılmasını istemektedirler. Uzun yıllar uygulanan yanlış tedavi seçenekleri sonucunda oradan oraya koşturmuş çare ve umut aramışlardır. Boşuna zaman kaybetmişlerdir. Son çare olarak bizi görmektedirler. Vajinismus tedavisi sonuç vermemiş, günümüzde kesin tedavi edilebilen bir rahatsızlık olmasına rağmen tedavi almayı kabul etmemiş çiftlerde ne yazık ki boşanma oranı çok yüksektir. Birbirini sevip evlenmiş ama cinsel ilişkiye girmekteki sıkıntılar nedeni ile eğer aile büyükleri de işin içine girmiş ise olay iyice işin içinden çıkılmaz bir hal almıştır.

Vajinismus tedavi merkezimizde önce; çiftler veya tek başvuran evlenip vajinismus nedeni ile boşanmış bayanlar da değerlendirme görüşmesi yapmaktayım. Bu değerlendirme görüşmesinde ayrı ayrı cinsel öykü ve tıbbi hikaye almaktayım. Görüşülen konuşulan her şey kişiye özeldir. Bilgileriniz gizlidir üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Değerlendirme görüşmesi sonrası size uygulanacak tedavi programını belirlemekteyim. Ödeme planı ve bilgileri sizlerle paylaşmaktayım. Vajinismus tedavi yöntemleri ve seçenekleri konusunda bilgi vermekteyim. Jinekolog doktor olduğum için jinekolojik muayeneniz yapılır. Jinekolojik muayene masasına çıkarak böylece jinekolojik muayene ve masa korkunuzu da yeneceksiniz. Bazı vajinismus hastaların da nedenler arasında geçmişte yaşanmış kötü muayene öyküsü de bulunmaktadır. Jinekolojik masada sadece kızlık zarınızın yapısına bakacağım bazı bayanlarda kızlık zarı operasyon gerektirmektedir. Kızlık zarının ameliyatla çıkarılması vajinismus problemini çözmez bazen gereksiz yere yapılmaktadır.

Cinsel terapi tedavi programında vajinismus hastalarıma özel seans saatleri vermekteyim. Böylece işinizden izin almadan mesai saatlerinizi aksatmadan sizinle görüşmekteyim. Vajinismus tedavisi nedeni ile iş yerinizden nasıl ne şekilde ne kadar izin alacaksınız. Bu konu zaten sizin mahreminizdir.

Şehir dışından, yurt dışından ve ilçelerden gelen vajinismus tedavi çiftlerine özel cinsel terapi vajinismus tedavi programı yapmaktayım . Konaklama seçenekleri ve detaylı bilgiyi direkt beni iletişim numaralarından arayarak öğrenebilirsiniz.

Vajinismus tedavi merkezimizde 10 yıldır binlerce hastamızı tedavi ettik. Sizlerden gelen vajinismus başarı öykülerinde vajinismus hastalarımızın söylediği gibi bu hastalıktan kaçmayınız , kendinizi boşuna üzmeyiniz , en kısa zamanda vajinismus tedavisi konusunda tecrübeli birisinden profesyonel yardım alınız.

Jinekolog ve cinsel terapist olarak en büyük şansınız önce sizi vajinismus hastalığınızdan % 100 kurtaracağım daha sonra size vereceğim gebelik öncesi danışmanlık hizmeti ile en kısa zamanda normal yollarla gebe kalmanızı kolaylaştıracak yöntemler anlatılacaktır. İsteyeceğim hormon tahlilleri ve diğer testlerinizi yaparak sizi gebeliğe hazırlayacağım. Eğer kızlık zarı ile ilgili veya diğer jinekolojik şikayetleriniz varsa terapi seansları sırasında şikayetlerinizi bana anlatınız sizi muayene edip ultrason ile bakarım, ilaçlarınızı yazarım bunun için ayrıca ücret ödemeyeceksiniz. Size istenebilecek testler varsa ücret ödersiniz.

Vajinismus tedavi merkezimizde sizi bu sıkıntıdan kurtaracak deneyimli uzman ekip ile karşılaşacaksınız. Eviniz rahatlığında sıcak, konforlu, sağlıklı bir ortamda tedavinizi bitirmenin ve vajinismus hastalığınızdan bir ömür boyu kalıcı bir şekilde kurtulmanın tarif edilmez bir mutluluğunu yaşayacaksınız. Tedaviniz sona erdiğinde teşekkür için gelen şanslı çiftler arasında olabilirsiniz. Eğer en kısa süre içinde gebe kalıp; ultrasonda eşiniz ile sizin en büyük paylaşımınız olan aşkınızın meyvesi bebeğinizi görüp ilk kalp atışını duyduğunuzda döktüğünüz sevinç gözyaşlarını görmek bizim en büyük mutluluğumuz ve övünç kaynağımız olmaktadır. Yapacağınız tek şey vajinismus olduğunuzu öğrendiğiniz an benimle irtibata geçmeniz. Cinsel terapist ve jinekolog doktor Mustafa Torgaç olarak telefonum 7 gün 24 saat açıktır ameliyat, doğum veya terapi sırasında bana ulamazsınız not bırakınız veya mesaj atınız sizi arayalım. Vajinismus tedavi danışma hattı doktor cep 0 532 687 09 39.