Vajinismus Tedavisi

Antalya Vajinismus Tedavisi

Antalya'da vajinismus şikayeti ile gelen kişi ve eşi veya cinsel partner bize ilk başvurduğunda ilk görüşmeye alınır.Burada kişiler hakkında bilgi alınır.Çift ile önce ayrı ayrı görüştükten sonra birlikte çifte tedavi planımız ve olası nedenler hakkında bilgilendirme yapılır.

Vajinismus Tedavi Merkezi

Antalya merkezde bulunan vajinismus tedavi merkezinde özel jinekolog ve cinsel terapist olarak çalışmaktayım. Vajinismus hastalığı merkezimizde %100 tedavi edilmektedir. Vajinismus rahatsızlığınızdan artık kurtulacaksınız. Beyninizi kemiren vajinismus illeti sizin kabusunuz olmaktan çıkacaktır.

Vajinismus Tedavisinde Yanlış Yöntemler

Vajinismus hastalığını pek çok kişi bu rahatsızlıkla karşılaşınca duymaktadır. Vajinismus olduklarını anladıkları veya gittikleri jinekolog tarafından tanıları konulur konulmaz hemen tedavi arayışı içine girmektedirler.

Jinekolojide Cinsel Terapi ve Vajinismus Tedavisi

Jinekolojik rahatsızlıkların pek çoğunun temelinde cinsellik ile ilgili sorunlar yer almaktadır. Cinsel terapi cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde kullanılmaktadır. Cinsel terapist ise cinsel terapi eğitimi almış bu konuda uzmanlaşmış kişilere denilmektedir.