Yurtdışından Gelen 2 Yıllık Evli Vajinismus Tedavi Hastamı

Sevgili Mustafa Torgaç Hocamız

Bizler Nuri ve Nuriye rumuzlu 2 yıllık evli çiftiz. Vajinismus hastalığını evlendiğimiz zaman balayımızda öğrendik.

Balayı bitiminde İstanbul' a döndük. Ve tedavi olmak için doktora gittik. Tedaviye gittiğimiz doktorların yöntemleri ve kendileri o kadar ilgisiz ve yapmacık idi ki tedavide bir adım bile ilerleyemedik. Tedaviye gittiğimiz hocalar ünlü, namlı kişilerdi. Odalarında da bir sürü diploma ve belge asılı idi. Fakat sonuç başarısız oluyordu. Çünkü olaya sadece ticari olarak bakıp karşısındaki insanın ruh halini anlayamıyorlardı.

Umudumuzu yitirdik. Aile içi huzursuzluk baş gösterdi. Herkes çocuk soruyor biz de rahmetli Kemal Sunal' ın deyimi ile siftah bile yapamamıştık.

Tüm umudumu yitirmişken aklımıza 2013 yaz iznimizi Antalya'd a geçirip tedavi olalım fikri geldi. İnternetten arama yaptık ve sizi bulduk. Doğrusunu söylemek gerekirse isminizi ilk defa duyuyorduk. Gazetede köşeniz de yoktu. Bu doktor mu sorunumuzu çözecek diye düşündük. Fakat denemeye karar verdik.

Muayenehanenize ilk geldiğimiz günden son güne kadar gördüğümüz manevi destek bizi motive etti. Uyguladığınız çözüm odaklı güncel mantıklı yöntemler bizi başarıya götürdü. Tatil yaptık, eğlendik, denize girdik, balık yedik, verdiğiniz yöntemleri uyguladık. 15. Günde başarıya ulaştık. Devamındaki günlerde başarıyı perçinledik. Oh be çektik dünya varmış. Artık ah yok oh var.

Mustafa Hocaya sevgiler seneye bebekle geliyoruz.

29.08.2013

1