Marmaris vajinismus tedavi hastamız.

Merhaba;

Ben 1,5 yıllık evliydim vajinismus sorununu çözmeye karar verdiğimde… Bu süre içerisinde sürekli tedaviyi erteledim, kendi kendimize çözebileceğimizi düşündüm. Kimseye sorunu anlatamıyor, günden güne psikolojim alt üst oluyor, eşime karşı suçluluk hissediyordum.

Önce bende vajinal bir sorun olduğunu düşünerek hastanedeki bir doktora gittim. O herhangi bir sorun bulunmadığını, kendisinin yardımcı olamayacağını, bu konu ile ilgilenen bir uzmana başvurmam gerektiğini söyledi.

Daha sonra internetten araştırmaya başladım ve böylece Mustafa Bey ile tanıştım. Marmaris’te oturmamıza rağmen hafta sonları Antalya’ya giderek sadece 4 seansta vajinismusu yendim.

Mustafa Bey’in muayenehanesine ilk giderken korku ve telaş içerisindeydim. Ancak o konuşmaları, güleryüzü ve verdiği destek ile bizi rahatlattı. Büyük bir sabırla bizi dinledi, yardımcı oldu. Verdiği egzersizler ile sorunumuzu kısa sürede çözdük. Hatta artık bir bebeğimiz olsun istiyoruz. Şu an çok mutluyuz. Bu mutlulukta çok büyük payı olan sevgili doktorumuz Mustafa Torgaç’a çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanımışım, iyi ki varsınız…

Size tavsiyem bu sorunu ertelemeden kısa sürede çözmeye çalışın ve bir uzmana başvurun.