Isparta vajinismus tedavi hastamız.

Merhaba

Ben 1,5 yıllık evliyim. Eşimle birbirimizi çok seviyorduk ama birlikte olamıyorduk. İki doktora gittim. Biri sakinleştirici şurup, uyuşturucu krem verdi. Fayda etmedi kızlık zarımın dar olduğunu söylediler. Zarı aldırmak zorunda kaldım. Ama yine olmadı. Vajinismus olma ihtimalimi sorguladığımda öyle olsaydı muayenede dokunulmasına izin vermezdin falan dediler.

Herkesin yapabildiği şeyi biz neden yapamıyorduk. Artık hiç denemiyorduk bile. Birbirimizi yıpratmak istemiyorduk. Ne zaman çevremde çocuk konusu açılsa iyice umutsuzluğa kapılıyordum. İçimden biz birlikte bile olamadık, ne çocuğu diye geçiriyordum. Üzülüyordum.

Bir gün internette vajinismus ile ilgili gezinirken Dr.Mustafa Bey ‘in sitesini gördüm. Aradım , Antalya’ya muayenehanesine geldik. Isınmıştık ona, pozitif şeyler belirdi zihnimizde. Vajinismus tanısı koydu. Tedaviye başladık. Biz genel olarak hastayı dinlemediğinden, iletişim problemleri olduğundan yakınırdık. İlk defa bu kadar ilgi gösteren biriyle karşılaştık.

Bir ay sonunda uyguladığımız egzersizlerle problemimiz sona erdi. Başardığımıza inanamadık. Ama gerçekti. Allahın izniyle sorunumuz çözülmüştü. Çok mutluydum. Yeni evli gibiydim J

Her şey için çok teşekkür ederim.

Bu yazdıklarım bütün okuyanlara umut olsun inşallah.