Antalya 6 aylık evli vajinismus tedavi hastası

Mustafa Bey Merhaba

Öncelikle size her şey için çok ama çok teşekkür ediyoruz. Eşimle birbirimizi çok severek evlenmemize rağmen bir türlü beraber olamamıştık. Beraber olabilmek için çok uğraştık neden beraber olamadığımızı anlayamamıştık. Çok stresli günler geçirdim, birkaç defa alkol alıp denedik ama yine olmadı.

Günden güne kendimi çok kötü hissediyordum. Ben böyle kötü olunca eşim benim bu durumuma çok üzülüyordu ve kendi kendimize aşamayacağımızı doktora gitmemizi önerdi. Fakat ben henüz evleneli 3 ay olduk biraz daha deneyerek kendimiz aşabiliriz dedim ve 6 ayımıza geldiğimizde hala sorunumuzu aşamamıştık. Artık bende eşime hak vererek internetten araştırarak Mustafa Bey’e ulaştık. İYİKİ ULAŞTIK.

İlk randevuda üçümüzün ekip olarak bu sorunu kısa sürede aşabileceğimizi söyledi ve biz buna inanarak tedaviye başladık. Mustafa beyin söylediği verdiği tüm ödevleri zamanında hiç aksatmadan yaparak çok ÇOK kısa bir sürede sonuca ulaştık. Bu sorunla karşılaşan tüm bayanlara sesleniyorum hiç beklemeyin korkmadan, çekinmeden bir an önce Mustafa beye ulaşın. Ben bu sorunu eşimin sonsuz sabrı, güveni ve Mustafa beyin desteği ve tecrübesi ile aştım ÇOKK MUTLUYUZ.