Antalya 6 Aylık Evli Manavgat Vajinismus Tedavi Hastamız

Merhaba Mustafa bey,

Ben 6 aylık evliyim. Vajinismus problemi ile karşı karşıya gelene kadar , böyle bir sorunun olduğundan haberdar bile değildim. Bu ilk gece korkumu sürekli erteledim. Bir gün olur düşüncesi ile ama her denememizde hüsran yaşıyorduk. Daha sonra eşim ile tedavi yoluna gitmeye karar verdik.

İnternetten araştırma yaptık ve sizin ile tedaviye başlamaya karar verdik. Sizin yönlendirmeleriniz ile her adımı daha sağlam basarak ilerledik. Sizin verdiğiniz ödevleri yerine getirerek ve tabiî ki eşimin sonsuz sabrı, güveni ve sevgisi ile başardık. Siz bize "artık tamam " dediğinizde biz çok şaşırmıştık, henüz birkaç sürecin daha olduğunun düşünüyorduk. Ama denediğimizde oldu ve çok mutlu oldum.

Artık o stresli günler geride kalmıştı. 1,5 ayda tedavimiz bitti. Ayrıca buradan bu mektubu okuyan ve bu sorunun olan bayanlara sesleniyorum, lütfen daha fazla zaman kaybetmeden gelin ve tedavi olun. Emin olun sizde benim gibi ben bunun nasıl yapamadım diye kendinize hayret edeceksiniz.

Mustafa Bey size mutluluktan neler söyleyeceğimi bilemiyorum. Eşim ve ben size çok çook teşekkür ediyoruz. Sizin sayenizde başardım.

24.12.2013

1

Antalya 6 Aylık Evli Manavgat Vajinismus Tedavi Hastamız