Antalya 3 Yıllık Evli Vajinismus Tedavi Hastamız

Merhabalar Mustafa Bey;

Biz 3 yıllık evli ve evlilik öncesinde ise 8 yıllık birliktelik yaşamış vajinismus karşısında çaresiz kalmış bir çiftiz. Evliliğimizin ilk gününden beri kimseye anlatamadığımız bu derdimizi size gelip mutlu sona ulaştığımız için çok ama çok mutluyuz.

Size ne kadar teşekkür etsek azdır. İlk günden beri bize karşı sabırlı ve anlayışlı davranışınız sayesinde her seansta birlikte bir adım daha ileriye gittik. Size gelmeden önce hatta bir uzmana başvurmadan önce eşimle bu olayı kendimiz çözebileceğimize inanıyorduk. Bu yüzden hep erteledik. 2 yıl geçti bir uzmana daha doğrusu psikiyatriste gittik. Ancak parmak egzersizlerinden sıkılıp bıraktık. Daha sonra karamsar günlerimiz başladı. Ben hep eşime olmazsa boşanalım derken eşim sağolsun bu konuda beni susturarak hep olacağına inanmamı istedi. 3.yıldönümümüze 3 ay kala size gelmeye karar verdik. Tedaviye başladığımızdan itibaren her şey çok güzel devam etti. Bizce çok fazla takılmadan mutlu sona ulaştık. Ama ben hala inanamıyordum. Sayenizde her şey şu an çok güzel. Bu sorunla karşı karşıya olan ve hala bekleyen arkadaşlarımıza sesleniyoruz. Ertelemesinler bir an önce % 100 çözüm için size gelsinler diyoruz.

İlk günden beri bize söylediğiniz ve bizi çok etkileyen ekip ruhu çok önemli biz gerçekten çok iyi bir ekip olduk. Sizi tanığımız için çok mutluyuz her şey gönlünüzce olsun.

1