Antalya 1 yıllık evli vajinismus tedavi hastası

Sayın Mustafa Bey

Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Sizin ve Nurten Hanım’ ın yardımları sayesinde asla başaramayacağım dediğim şeyi başardım. Açıkça belirtmek gerekirse başta size inanmamıştım.Çok üzgün ve umutsuzdum.Bunalım takıldığım günlerdi.

Kimse ile paylaşamadığım gibi zaman zaman eşimden bile çekiniyordum. İçimi kemiren bu rahatsızlık sanki hiç bitmeyecek bir kabus gibiydi. Kafamda sürekli ben niye beceremiyorum herkes bunu kolaylıkla yaparken ben niye yapamıyorum ? sorusu dolanıyordu.

Kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim. Bir taraftan yoğun iş temposu… Allah’ın sevdiği kuluymuşum ki, eşimle internet sitesini fark ettik. Çok şükür ki siz her anlamda çok iyisiniz ve çok profesyonelsiniz. Tabi ki bir de çok sabırlısınız. Sizin verdiğiniz telkinler sayesinde kırılan cesaretim hep artarak devam etti. Beni doğru yönlendirdiniz.

Verdiğiniz ödevleri yapmakta zorlansam da sürecin sonunda sorun ortadan kalkmıştı. Ve artık olumsuz düşüncelerimden ve ağlama krizlerimden kurtulmuştum, düğün öncesi huzurum yerine gelmişti. Bu rahatsızlığı olan arkadaşlara nacizane önerim hiç vakit kaybetmeden tedaviye başlamaları (doğru yöntemlerle…) İnternetteki yanlış tedavi yöntemlerine bulaşmamaları…

Mart 2014