Alanya vajinismus tedavi hastası

Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. 10 aylık evliyim. Eşimle sevdiğim insanla cinsel ilişkiye giremiyordum. Kabus gibi bir 10 aydı. İlk gecemiz olmadı, kasılıyordum, korkuyordum

titriyordum kendimi çok fazla sıkıyordum. Bilirsiniz kızken hep kızlar arsında konuşulanları o kocaman şey oraya girer mi? Çok acır, kanar,kilitlenenler olurmuş….muş…muş bu…muşlar benim az daha hayatımı mahvediyordu. Eşim çok anlayışlı ve sabırlıydı olur ümidi ile bekledik bu süreçte kas gevşeticiler, antidepresanlar, uyuşturucu kremler, uyuşturucu spreyler, buhara oturmalar, ama yinede olmuyordu. Ve ben artık kabullenmiştim ben vajinismus hastasıydım. Eşimi çok seviyordum ama onu mutlu edemiyordum, ben onu suçluyordum o da beni, canım yanacak yırtılacak, kanayacak diye düşünmekten korkuları bir dağ gibi büyütmüştüm.

Çaresizlik insanı cehalete iter. Biz de cehalete girdik hacı hocaya gitmeye bile karar verdik. Ta ki Dr. Mustafa Torgaç ‘ın internet sitesini ziyaret edene kadar. Bu mektubu yazarken sadece tedavi sürecini ve mutluluğumu yazacağım diyordum. Çünkü o eski acı kuvvetli günleri hatırlamak bile istemiyorum. Ama sonra o günleri anlatmalıyım ki benim gibi insanlar nereden nereye gelebileceklerini okusunlar dedim. Klasik olacak ama değil her kelimenin içi dolu söylüyorum. Ben bile yaptıysam siz kesinlikle yaparsınız . Bu yüzden size sonsuz teşekkür ederim. Bana kendimi tanıttırdığınız, kendimi sevdirdiğiniz için…..

Alanya vajinismus hastamız

Ocak 2014