Alanya 3 aylık evli vajinismus tedavi hastamız.

Sayın Mustafa Bey

Öncelikle bize göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve bizim için yapmış olduğunuz her şey için size ve çalışma arkadaşınız Nurten Hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır.

Benim buradan vajinismus sorunu yaşayan herkese tavsiyem umutlarınız ve vakitlerini kaybetmeden size ulaşmalarıdır. Çünkü siz bu problemi çözmekte gerçek anlamda efsane bir doktorsunuz. Aynı zaman da bizlere bilmediklerimizi öğrettiğiniz için de çok iyi bir öğretmensiniz.

Bizim hikayemiz 20 günlük evli iken ortaya çıktı. Eşimi çok sevmeme rağmen birlikte olamıyorduk. Araştırmamız sonunda vajinismus hastası olduğumu öğrendim. İnternetten araştırmamız sonucu Mustafa Beye ulaştık, hiç vakit kaybetmeden gelmemizi istedi ve gittik.

Doktorumuz ile ilk karşılaşmamız ve konuşmamız da onun hastasına verdiği öz güven bilgi ve birikim ile inanın o anda Mustafa beye güvendik ve tedaviye başladık.

Bizlere vermiş olduğu bütün ödevleri yerine getirdik bu sorunun üstesinden doktorumuzun sonsuz sabrı, bilgisi, tecrübesi ve en önemlisi insana güven veren tertemiz yüzü ve kalbi sayesinde bu sorunun üstesinden geldik. Ve şimdi eşimle beraber mutlu bir evliliğimiz var.

Ben kesinlikle başaramayacağım dediğim her şeyi doktorumuz sayesinde başardım. Bu zor süreçte hep yanımda olan canım eşime de teşekkür ediyorum.

Sonuç olarak vajinismus sorununun çözümü sayın Mustafa Beyden geçiyor. Mustafa Bey alanında uzman, deneyim ve bilgi birikimi, özgüveni tam, doğru tedavi ile kesin sonuca ulaşmaktadır.

Biz Mustafa beye güvendik ve başardık. Her şey için teşekkürler. Sayın Mustafa Torgaç hocam.

15.04.2014

Alanya