3 yıllık evli Antalya Vajinismus Tedavi Hastamız

Merhabalar,

Bir zamanlar ağlayarak okuduğum, yazmayı dahi hayal edemediğim başarı mektubunu Mustafa Bey sayesinde yazıyorum. Doktor Bey, bizim vajinismus tedavisi için gittiğimiz dördüncü doktorumuz. Daha öncekiler her şeyi hep bize bırakıyorlardı. Zaten biz bunu başarabilseydik doktora neden gidecektik ki. Ama doktor bey bizi hiç yalnız bırakmadı. Biz pes ettik, o etmedi. Bizi hep destekledi , bizi bu sorunun % 100 çözüleceğine inandırdı.

Kesin çözülecek dediğinde biz inanmak istiyorduk. Ama o kadar umutsuzduk ki. Ama şu an kendimi dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyorum. Şu an sizde bu mektubu okuduğunuza göre gerçekten doğru adrestesiniz, çünkü hem tecrübeli hem de jinekolog oluşu insana güven veriyor. Doktor beye güvenin ve bu sorundan kurtulun. Klasik bir cümle ama “ ben başardıysam herkes başarabilir “.

Sabrından, anlayışından, güler yüzünden, azminden ve cana yakınlığından ötürü Mustafa Beye binlerce kez teşekkür ediyorum. Güler yüzlü Nurten Ablacım sana da sonsuz teşekkürler.

Ve en önemlisi ilk günden beri beni yalnız bırakmayan tedavi boyunca sabırlı ve anlayışlı davranan canım eşime teşekkürler….

14. 01. 2014