3,5 yıllık evli Antalya vajinismus tedavi hastası.

MERHABA

3,5 yıllık vajinismus hastasıyım. Evliliğimizin ilk aylarında kadın doğum uzmanına gittik vajinismus olduğumu söyledi ve bizi psikologa yönlendirdi. Hemen randevu aldık ve gittik ama hiçbir sonuç alamadık. Zamanla kendim halledeceğimi düşündüm aylar geçtikçe böyle olmayacağına inandım.

Yine doktor arayışına geçtim 2-3 kez farklı psikologlara gittik ama onlarda bir işe yaramadı. Son kez netten araştırma yaparken Mustafa beyi buldum ve hemen randevu aldım. Kendime hiç güvenim yoktu burada da sonuç alamayacağımızı düşünürken Mustafa bey beni hiç olmadığım kadar umutlandırdı ve tedavi sürecimiz başladı 1,5 aylık kısa bir sürecin sonunda bu hastalıktan kurtuldum Mustafa beyin sayesinde.

Hala da inanamıyorum bu muydu diyorum yıllarca bunun için mi evliliğimi kabusa çevirdim. Daha fazla uzatmadan öncelikle Mustafa beye çok çok teşekkür ederim Allah sizden razı olsun. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan eşime ve Nurten Abla’ya teşekkür ederim. Başka yerlerde daha fazla zaman kaybetmeyin ve Mustafa Bey’e gelin mutlaka.

Bu arada bebek düşünüyoruz artık…..

2014