2,5 Yıllık Evli Antalya Vajinismus Tedavi Hastamız

Merhaba Mustafa Bey,

Öncelikle eşim ve ben size çok teşekkür ederiz. Biz buradan tüm vajinismus hastalarına sesleniyoruz. Biz 2,5 yıllık evli bir çiftiz. Benim ilk gece korkum yüzünden 2,5 yıldır cinsel ilişkiye giremedik. Çok kötü bir şey sanıyordum çok korkuyordum, kendime güvenmiyordum. Asla yapamam diyordum. Biz 2,5 yıldır neler yaşadık psikolojim bozuldu.

Bu derdimizi hiç kimseye anlatamadık, içten içe eriyip bitiyorduk. Herkes çocuk soruyordu. " Biz daha düşünmüyoruz diyorduk " dışarıda sahte gülücükler atıyorduk. Ama içimiz kan ağlıyordu. Gitmediğim doktor kalmadı. Sakinleştirici ilaçlar kullandım olmadı. Bir gün internetten araştırma yaparken hastalığımın vajinismus olduğunu öğrendim ve Mustafa Beyi buldum. Eşim ile konuşup gitmeye karar verdik ve tedaviye başladık. Ben hala kendime güvenmiyordum. Seanslardan kaçmaya çalışıyordum. Eşim ve Mustafa bey bana çok destek oldular. Benim her nazımı çektiler ve BAŞARDIK. Çok mutluyuz.

İnanın bana kendinize güvendiniz mi oluyor.Bunca zaman ben bundan mı kaçmışım bundan mı korkmuşum diyeceksiniz. MUSTAFA TORGAÇ sayesinde biz başardık, sizde başarabilirsiniz. Mustafa bey size tekrar tekrar teşekkür ederiz .İnanın mutluluğumuzu anlatamayız kelimelere sığmaz biz tedavi olduk Mustafa bey sayesinde şimdi sıra BEBEKTE.

1