Kadın Doğum Uzmanı Jinekolog Dr. Mustafa Torgaç Hakkında

Kadın Doğum Uzmanı Jinekolog Dr Mustafa Torgaç31 Temmuz 1970 Antalya'da doğdum. Antalya Anadolu Lisesi ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. 1995 yılında doktorluk mesleğime başladım. 1997-2002 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın hastalıkları ve Doğum Kliniğinde ihtisas yaptım. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak mecburi hizmetimi Burdur Gölhisar Devlet Hastanesinde yaptım. 2006-2011 yılları arasında Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptım.

Çalıştığım yıllarda çeşitli dönemlerde Alanya-Kaş-Demre Devlet Hastanelerinde bölge halkına hizmet verdim. Tam gün yasası nedeniyle devlet görevinden istifa ettim. Halen 2002 yılında açtığım kliniğimde serbest çalışmaktayım. Ameliyat, doğum, sezeryan, müdahalelerimi anlaşmalı olduğum 10 özel hastanede sizlerle birlikte seçeceğimiz hastanede yapmaktayım. Mimar Aytuna Hanım ile evliyim Adem isminde 2011 doğumlu oğlum bulunmakta. İngilizce ve Almanca bilmekteyim.

Baktığım hastalarda ve gebeliğini takip ettiğim kişilerde vajinismus ve cinsellik ile sorunların çiftlerin ilişkilerini çok olumsuz etkilediğini gözlemledim. Hatta boşanmalara kadar giden bu sorunların biraz ilgi alaka gösterilerek ve özel zaman harcayarak çözüme kavuştuğunu gördüm. Özel ilgi alanım olan bu konular üzerine aldığım eğitimleri kişisel beceri, bilgi birikim ve tecrübelerimle birleştirerek kişiye özel bilimsel yöntemlerle uygulamaya başladım.

Aldığım sonuçlar yüz güldürücüydü. Çiftlerin bu umutsuz durumlarına yardımcı olduktan sonra gebelik aşamasını programlayıp takip edip sağlıklı doğum gerçekleştikten sonra bir hekim ve insan olarak duyduğum mutluluk tarif edilemez.

Amacım sizin gibi çiftlerin sorunlarına yardımcı olmak, daha sonra 7 gün 24 saat acil durumlarda bana ulaşabileceğiniz derdinizi sıkıntınızı giderecek özel jinekolog doktorunuz olmak

Saygılarımla en güzel günler sizlerin olsun......