Neden Dr.Mustafa Torgaç’ı Tercih Etmelisiniz?

Jinekolog-Dr-Mustafa-TorgaçVajinismus tedavisi beceri, özel ilgi ve alaka, hastaya geniş zaman ayırmak ister. Vajinismus hastası uzun aylar ve yıllar boyunca bu rahatsızlıktan muzdarip olduğu için kendisini çaresiz hisseder.

Vajinismus tedavisi ile 13 yıldır ilgilendiğim için bu konu benim özel ilgi alanım olmuştur. Vajinismus günümüzde % 100 kesin başarı ile tedavi edilen bir rahatsızlıktır.

Vajinismus hastalığının evresi ne olursa olsun tedavi edilebilir. Antalya vajinismus tedavi merkezimize başvuran hastalarımıza verdiğimiz özgüven ve sizlerle birlikte oluşturacağım ekip çalışması ile rahatsızlığınızdan kesinlikle kurtulacaksınız.

Jinekolog doktor ve cinsel terapist olarak çalıştığım için vajinismus tedavisinde beni tercih etmenizde bir çok avantajınız bulunmaktadır. Terapi programına başladığınız zaman jinekolojik muayeneniz yapılmaktadır.

Kızlık zarınızın yapısı ve tipi hakkında bilgi verilir. Ultrason ile abdominal yoldan yani karından bakılarak üreme organlarınızın yapısı değerlendirilir. Herhangi bir hastalığınız var mı ? Rahim denilen uterus ve yumurtalıklar ( over) da kist var mı? Rahimde myom var mı? Rahimde doğuştan anomali farklılık var mı ? bakılmaktadır.

Jinekolojik muayene sırasında dış genital cinsel organlarınız da değerlendirilir. Vajinismus hastalığınızın derecesi ve evresine göre size tedavi planı hazırlamaktayım.

vajinismus tedavi merkezi antalyaCinsel terapi tedavi programı sırasında kadın hastalıkları ve jinekolojik şikayetleriniz için bana sorununuzu iletmeniz halinde sizi tekrar muayene edip ultrason ile bakmaktayım. Test yapılması gerekirse ücret ödersiniz muayene için ayrıca ücret alınmaz.

Vajinismus tedavisi sabır işidir. Vajinismus hastası ile çok karşılaştığım için tedavi konusunda bilimsel güncel tedavi metodlarını bilgi birikimim ve hasta tecrübem ile birleştirerek sizlere uygulamaktayım.

İlk hedefimiz sizi umutsuzluğa moralinizin bozulmasına neden olan sosyal yaşamdan uzaklaştıran vajinismus rahatsızlığınızdan kurtarmaktır.

Tedavi olan hastalarımıza kalıcı çözüm yolları üretmekteyiz. Vajinismus hastalığınız size vereceğim programı eşiniz ile uygularsanız tedavi olursunuz.

Sonraki hedefim ; size vereceğim gebelik öncesi danışmanlık ile gebe kalmanızı en kısa sürede sağlamaktır.

Sonuç da vajinismus hastalığınızdan kurtulmuş olacaksınız, gebe kalacaksınız ve gebeliğinizi takip ederek normal doğum veya sezeryan ile sağlıklı bebek dünyaya getirmenizde yardımcı olacağım.

Telefonum 7 gün 24 saat açıktır ulaşamazsınız mesaj veya mail atabilirsiniz çünkü doğumda veya ameliyatta olabilirim.

Vajinismus tedavi merkezi seçimi son derece önemlidir. Bu konuda yeterli tecrübesi olmayan kliniklerde vaktinizi boşa harcamayınız. Tedaviniz tamamlanmaz ise daha çok moraliniz bozulacaktır. Eşiniz ile bu yüzden boşanmanız sizi tedavi etmez daha çok karamsarlığa iter. Vajinismus tedavisi konusunda Antalya'da

sertifikalı jinekolog ve cinsel terapist olarak tek çalışmaktayım. Kliniğimize başvurduğunuzda arzu ederseniz sertifikamızı görebilirsiniz.

Vajinismus olduğunuzu öğrendiğiniz an size bir telefon kadar yakınız. Aramaktan bilgi almaktan çekinmeyiniz. Hayata tekrar sımsıkı tutunuz. Eşiniz ile daha mutlu sağlıklı hayat geçirmeniz ve en kısa sürede gebe kalmanız dileklerimle....

Saygılarımla...